Pop-Tarts Cereal powraca

Już w 1994 roku Pop-Tarts weszło w nową, pokrytą mlekiem erę “jedz po łyżce”. Pop-Tarts Crunch cereal, według Gwar, pojawiły się w dwóch smakach: truskawkowym o smaku matowym i brązowym cynamonie z cukrem pudrem (NAJLEPSZY aromat pop-tarta). Niestety, zboże zostało wycofane z rynku zaledwie rok później, Gwar raporty. Ludzie byli zbulwersowani (słusznie), a nawet grupa na Facebooku o nazwie “Przynieś Kellogg’s Pop Tarts Cereal”.

Przygotuj się, fani zboża Pop-Tart. Z POWROTEM! Kellogg powiedział Gwar że zboża Pop-Tarts powrócą na półki w całym kraju na początku 2019 roku. Najlepsza część? Dostajemy oryginalne smaki: matowa truskawka i matowy brązowy cukier cynamonowy. Bite-size brązowy cukier cynamonowy Pop-Tarts brzmi tak wciągająco. Kellogg powiedział Gwar że w każdym kęsie będzie “napełnianie i mrożenie”.

Użytkownik na Instagramie Candy Hunting (@candyhunting) opublikował zdjęcie oryginalnych pudełek jako odesłanie, a opakowanie wygląda na to, że ma 24 lata.

Zobacz ten post na Instagramie

TBT: Pamiętaj o zbożach Pop-Tarts Crunch? Wygląda na to, że wkrótce pojawi się w nie tylko naszych wspomnieniach. ��

Post udostępniony przez @ candyhunting on

Nowe pudełka przypominają oryginalne, ale z bardziej nowoczesnym wyglądem graficznym.

Zobacz ten post na Instagramie

Pop-Tarts Cereal wraca na początku 2019 roku w Strawberry, Brown Sugar Cinnamon. Podobno smak S’Mores nie zostanie ujawniony. ����

Post udostępniony przez Cerealously (@cerealouslynet) na

Kiedy czekasz na zboże Pop-Tarts, aby ponownie trafić na półki, chwyć inne ulubione płatki i przygotuj pyszne desery z tymi przepisami.

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, indigo.ca

Добавить комментарий

*

− 8 = 2