Oto, jak to jest być małżeństwem w Taco Bell

Taco Bell ostatnio dodał nowy element do swojego menu – i to jeszcze bardziej zmienia życie niż Crunchwrap. W swoim flagowym sklepie w Las Vegas możesz zamówić wesele. To nie jest żadna stara sprawa Fat Elvisa.

Za 600 USD otrzymasz prywatną ceremonię w kaplicy na parterze, w Taco Bell Cantina, gdzie będziesz przechadzał się po przejściu, trzymając bukiet z gorących torebek z sosem, podczas gdy masz na sobie pasujące koszulki Mr. and Mrs. Ponieważ najważniejszy dzień w twoim życiu nie powinien być spędzany na ssaniu żołądka w jakiejś obcisłej, koronkowej sukni. Cała górna część sklepu jest zarezerwowana na Twój wielki dzień, który obejmuje przyjęcie dla 15 osób (co stanowi doskonałą wymówkę, aby powiedzieć Mamie nie, nie może zaprosić swojego dentysty drugiego kuzyna, tak jak jej się podoba posty na Facebooku).

Taco Bell weddings

Kathryn Wirsing

Taco Bell Cantina organizuje wesela od nieco ponad roku – kończąc 51 w 2017 r., Z 18 już zarezerwowanymi na 2018 r. – i marka idzie na całość, aby dać największy dzień w życiu na leczenie “na żywo”. Rozmawiamy o markowych fletach szampańskich dla pary, dzięki czemu możesz popijać Baja Blasts do swojego serca, 12-pak taco, który nakarmi twoich gości, i nawiązali współpracę z lokalnym sklepem Retro Bakery, aby stworzyć trzywarstwowy tort inspirowany przez deser Cinnabon Delights.

Taco Bell weddings

Kathryn Wirsing

Podobnie jak kulki z ciasta cynamonowo-cukrowego, sam tort ma smak cynamonu, pokryty cynamonowym lukrem i zwieńczony odrobiną cukru cynamonowego. Kiedy dotrze do restauracji, pracownicy podnoszą ją z pierścieniem rzeczywistych rozkoszy Cinnabon.

Choć Taco Bell podwaja kicz – w prawdziwym stylu Vegas – jego ceremonie są całkowicie legalne. Marka zwraca się do Victoria Hogan of Flora Pop, aby stworzyć niestandardowe usługi w oparciu o to, czego chce para. Jeśli chodzi o życie w stylu punkowym, będzie ona pieprzyć swoją mowę dowcipami na temat “znalezienia żetonu do guaca” i znaczenia, jakie zawsze należy pamiętać, aby zapewnić małżonkowi dwie paczki ognistych sosów dla każdego taco. Jeśli nie, podejmie poważniejszą trasę. I, oczywiście, możesz napisać własne śluby.

Taco Bell weddings

Kathryn Wirsing

“Każda ceremonia jest trochę inna, ale każdy, co zrobiłem w Taco Bell, sprawił mi tyle radości” – powiedział Hogan. To miejsce, w którym tylko dlatego, że poważnie traktujesz zobowiązanie, nie oznacza, że ​​sam dzień musi być poważny.

Biorąc pod uwagę, ile osób planuje swoje zdjęcia seniora, ukończenia szkoły i macierzyństwa w Bell, ma sens tylko, aby łańcuch spotkał się z popytem i zaoferował oficjalny sposób, by powiązać największe kamienie milowe swojego życia z Chalupami i Double Decker Tacos . Nie możemy się doczekać dnia, w którym zaczną organizować baby shower i pogrzeby.

Śledź Delish w dniu Instagram.