Oto co Scjentolodzy faktycznie spożywają podczas Insane Detox

Diety mają sposób na zwrócenie uwagi Ameryki, w przeciwieństwie do niemal wszystkiego. To jest jak ekwiwalent żywnościowy z przejechania wypadku na autostradzie: po prostu nie możesz. zatrzymać. patrząc. Ktoś stracił 11 funtów w 30 dni! Ktoś zjadł te same trzy posiłki przez miesiąc! Ktoś idzie do więzienia za stworzenie fałszywej diety! Kiedy więc dieta otacza trochę tajemnicą – podobnie jak w przypadku Oczyszczenia Oczyszczającego, do którego przystępują naukowcy, przystępując do kościoła – jesteśmy alllll w tym.

Jeśli słyszałeś już o detoksie, być może słyszałeś, że nazywa się Purif (co to jest dieta bez żartobliwego przezwiska?) Lub metodą Hubbarda. Ta ostatnia jest ukłonem w stronę założyciela programu detoksykacji i całej religii, L. Rona Hubbarda. Rozpoczął go, aby pozbyć się nowych wyznawców kości z toksyn z wcześniejszego używania narkotyków lub alkoholu. Ale, jak wszystko inne związane z Kościołem Scjentologii, jest dość kontrowersyjne.

obraz

LOKALIZACJA

Na początek ta dieta nie koncentruje się na odtruwaniu staromodnego sposobu poprzez jedzenie w sposób naturalny, eliminując pewne grupy żywnościowe. Zamiast tego zachęca się uczestników do chowania tych samych rzeczy, które zawsze robią, niezależnie od tego, czy są to miski z ziarnami, czy McDonalda. Detox pochodzi z ogromnych dawek koktajlu witaminowego, którego głównym składnikiem jest niacyna, która według Hubbarda łagodzi i zapobiega chorobom popromiennym. W swojej książce Jasne ciało, czysty umysł, Hubbard zaleca rozpoczęcie od dawki 100 mg i zwiększenie do 5000 mg w trakcie trwania programu. Chcesz wiedzieć, ile lekarzy zaleca przyjmowanie w razie potrzeby? 15 mg. Dawki Purif są tak duże, uczestnicy ujawnili ciężkie reakcje, takie jak podrażnienie skóry, zawroty głowy i bóle głowy. Hubbard mówi, że to tylko twoje ciało uwalnia trucizny.

Oprócz witamin, ludziom przechodzącym przez Oczyszczenie Oczyszczenia mówi się, aby pili mieszankę olejów roślinnych (podobno uzupełniają tkanki tłuszczowe organizmu) i napój przeciwwodny z wody, soli i potasu. Strach przed odwodnieniem wynika z tego, że uczestnicy zmuszeni są spędzać wolny czas w saunie przez pięć godzin dziennie, aby – co jeszcze? – spocić truciznę ciała.

obraz

SAM KINGSLEY

Chociaż cały program ma na celu pozbycie się ciał szkodliwych toksyn u ludzi, w podręczniku Scientology nie ma żadnej zasady, która mówi, że osoby, które chodzą do kościoła, nie mogą spożywać alkoholu ani papierosów regularnie – no wiesz, substancji, o których wiadomo, że mają negatywny wpływ na ludzkie ciało. Zabronione są tylko butelki poppin i chrupnięcia w ciągu 24 godzin poprzedzających sesje audytowe iw ich trakcie, które są uważane przez niektóre za okresy, w których uczestnicy są zahipnotyzowani i zadawali pytania.

Jak się przekonaliśmy, większość detoksów i planów dietetycznych (nawet tych bardzo popularnych) podlega obaleniu, ale ten wydaje się szczególnie podejrzany. I, jak zwykle, nie usłyszymy nic z wewnętrznego pierścienia Scientology. Więc, um, Leah Remini? Jeśli to czytasz, mamy pomysł na epizod z drugiego sezonu twoich dokumentów.

Śledź Delish na Instagramie.