OSTRZEŻENIE: Szykowne nowe przybory kuchenne Nordstrom będą szybko się sprzedawać

Kolekcja towarów domowych Nordstrom ma tendencję do zwiększania się Property Brothers niż Poprawka – wszystkie odważne kolory, metalowe akcenty i klasyczne wzory. Ale dzięki rozszerzeniu asortymentu domu towarowego w domu towarowym Treasure & Bond, w miksie jest nieco więcej szyku.

Kolekcja 32-częściowa jest zaskakująco przystępna: żaden z produktów kuchennych nie kosztuje więcej niż 70 USD. I podobnie jak linia ubrań Treasure & Bond’s, oddział macierzysty ma składnik charytatywny. Przy każdym zakupie marka przekaże pieniądze szkołom WE, które zapewniają uczniom i nauczycielom zasoby edukacyjne. Otrzymasz kod z produktem, dzięki czemu możesz śledzić wpływ, jaki zrobiłeś.

Gotowy na zakupy? Cała kolekcja online tutaj i nasze ulubione są poniżej.

Deska serów

obraz

Nordstrom

Ten paralizator akacjowy ma dwa kształty, 11-calowy kwadrat i prostokąt o długości dwóch stóp. Oba kształty pasują do najważniejszego wymogu dobrej płyty serowej: zdolności do trzymania wielu, wielu plasterków.

KUP TERAZ: Deska serów z drewna akacjowego, 39 USD; nordstrom.com

Płytki zakąsek

obraz

Nordstrom

Ten podwójny zestaw wygląda jak coś, na co można poprzestać w butikowym sklepie z ceramiką, a nie coś, co sznur Nordstroma za 20 dolców. Nie powiemy, jeśli nie.

KUP TERAZ: Zestaw ceramicznych talerzy z przekąskami, 20 USD; nordstrom.com

Dzban

obraz

Nordstrom

Tak jakbyś potrzebował innego powodu, aby wiosną nadejść wcześniej: jak słodko by wyglądał ten wbity szklany dzbanek na przyjęciu na podwórku? Możesz wypełnić ją lemoniadą – lub czymś znacznie silniejszym.

KUP TERAZ: Hammered Glass Pitcher, 29 dolarów; nordstrom.com

Wazon

obraz

Nordstrom

Możesz dostać ten ręcznie robiony wazon w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i szarym. Zostaw to na ladzie, aby zachęcić twojego partnera do powrotu do domu z kwiatami … dużo.

KUP TERAZ: Mały szklany wazon barwiony, 19 USD; nordstrom.com

Poduszka

obraz

Nordstrom

Jeśli masz szczęście mieć miejsce na ławkę przy oknie w kuchni, będziesz potrzebować tej akcentującej poduszki. Aksamit wydaje się luksusowy na oprawę, ale pastelowy zielony kolor sprawia, że ​​jest całkiem swobodny.

KUP TERAZ: Velvet Accent Pillow, 49 USD; nordstrom.com

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.

Добавить комментарий

*

31 − = 22