Ogórki piwne są naszą najnowszą obsesją

Kiedy wybraliśmy się na naszą małą wyprawę, nie mieliśmy pojęcia, ile rodzajów ogórków było na świecie. Zastrzeżenie: DUŻO. Po tym jak odkryliśmy Whisky Pickles na Brooklynie, przyjaciel właściciela, Jasona Poole’a, który jest właścicielem własnego sklepu z truskawkami, Preservation & Co., w Kalifornii, wysłał mi e-mail na temat jego duszone ogórki: Hefeweizen Bread & Butters. Musieliśmy zbadać.

KUP TERAZ: Pickles piwa, 9 dolarów, preservationandco.

obraz

Maya Craig

Nigdy nie byłem fanem pieczywa i masła. Wiem, że ludzie je uwielbiają, ale wydają się być syropowaci i dziwnie słodcy. Więc poszedłem do sceptyka, ale chłopiec myliłem się. Nowa epoka zbieraczy zamienia chleb i masło, które rywalizują z najlepszymi kopertami: używają kurkumy, aby uzyskać naturalnie rozświetloną solankę, a czasami nawet bez cukru, polegając na subtelnej słodyczy składników takich jak piwo, aby robić swoje..

obraz

Maya Craig

Skosztowaliśmy Pickles piwa na własną rękę i na kubańskiej kanapce – zróbmy oba. Są super chrupiące z doskonałym tangiem i delikatnym kopnięciem z Hef. Nawet najbardziej zapalczywy fan piklingu kiszonego będzie chciał wziąć ręce w słoik. Twoje zdrowie!

obraz

Maya Craig

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.