Niezapomniane sposoby jedzenia wpływają na projekty Kate Spade

1

Kate Spade idealizowała swoją markę w meksykańskiej restauracji.

obraz

Amazon / Allie Folino

Kiedy Kate i jej mąż Andy Spade rozmawiali z Guy’em na jego słynnym podcastie NPR “Jak to zbudowałem”, podzieliła się historią marki. “Więc, Andy i ja wyszliśmy, szczerze mówiąc, do meksykańskiej restauracji, a on właśnie powiedział:” Co z torebkami? “,” Ujawniła Kate. To było w 1991; Kate Spade New York rozpoczęła działalność w 1993 r. Nawet po tym, jak Kate i Andy opuścili markę w 2006 r., jej projektanci nadal nawiązują do początków firmy. W zeszłym roku stworzyli torebkę, która wyglądała jak brązowy worek na wynos ze stolika taco.

2

Torebki OG zostały wykonane z jutowego worka z ziemniaków.

obraz

Getty Imagesmbongorus / Allie Folino

Po tym, jak Kate naszkicowała swoje pierwsze projekty, projektant nazwał producenta worków do ziemniaków, który znalazła na Żółtych Stronach, by zaopatrzyć ją w płótno. Według Racked, pierwszą próbą Kate była kwadratowa torba wyszywana w płótnie – rolka przeznaczona do przechowywania ziemniaków! – następnie utkany z frędzlami z rafii.

3

Firma została prawie nazwana Olive.

obraz

Kate Spade / Allie Folino

Kate nigdy nie ujawniła przyczyny swojego pokrewieństwa z oliwkami, ale inspiracja jest oczywista. Projektantka nazwała ją swoją marką Kate Spade New York zamiast Olive, ale po jedzeniu nadal nazywała linię toreb. Wszystkie torby Olive Drive mają klasyczne kokardki z przodu. A urok oliwy z martini z poprzednich sezonów jest ulubionym miejscem fanów w witrynach odsprzedaży.

4

Inspirujące cytaty Kate Spade zawsze dotyczyły jedzenia.

obraz

Bed Bath And Beyond / Allie Folino

Zanim Kate ustąpiła ze swojego stanowiska, dom mody zyskał reputację ubrania i akcesoriów wydrukowanych snurycznymi cytatami – wiele z nich dotyczyło jedzenia. Nadal możesz znaleźć cały asortyment towarów “Jedz ciasto na śniadanie” (zegarek, kubek, koszula nocna) wraz z produktami, które brzmią “Opuść miejsce na deser” i które wskazują na to, że gdzieś zawsze jest godzina piąta.

5

Te kultowe torby z żywnością to te, które zapamiętamy z Kate.

obraz

Kate Spade / Allie Folino

Jeśli nie posiadałeś torby Kate Spade w kształcie twojego ulubionego jedzenia lub pokrytej wzorem – z pewnością pożądałeś w pewnym momencie.

Добавить комментарий

*

69 − 64 =