Najlepsze Keto Fast Food, które można zamówić

1

obraz

Allie Folino

Nie zapomnij go przypiąć na później!

2

Metro

obraz

Metro

Nie musisz robić żadnych zamian na sałatkę z kurczaka w stylu Rotisserie; wszystko na nim jest zatwierdzone przez Keto: szpinak i sałata lodowa, pomidory, papryka, cebula, ogórki i oliwki. Opuść balsamikę – to podstępne źródło węglowodanów – i zdecyduj się na zwykłą oliwę z oliwek.

3

Chipotle

obraz

Chipotle / Charles Schiller

Ponieważ Keto jest zasadniczo synonimem niskowęglowodanowej, dwa najlepsze składniki w Chipotle – ryż i fasola – są poza zasięgiem. Ale prawie wszystko, co można dodać do jednej z sałatek w łańcuchu, to gra fair. Dodaj guac, aby uzyskać dodatkowe zdrowe tłuszcze, i zamiast soku ciężkiego z węglowodanów użyj salsy. Odmiana świeżych pomidorów jest najlepsza.

4

In-N-Out

obraz

In-N-Out

Burger z Zachodniego Wybrzeża był pionierem ruchu “sałata jako kok”. Zamów je, prosząc o Double-Double Protein Style. Pomiń sos, ale zachowaj ser: To są legalne amerykańskie plasterki, bez żadnych dziwnych składników.

5

Taco Bell

nagi egg taco

Taco Bell

Zwolennicy Keto mają mieszane uczucia co do nowego taco z Taco Bell. Okładka z jaj ma 6 węglowodanów z powodu dodanej gumy ksantanowej, ale jest lepsza niż tradycyjna skorupa. Zdecyduj się na jedną jako poranną przekąskę, zamiast dwóch na pełne śniadanie, a na skrobię za stek.

6

Jack In The Box

obraz

Jack In The Box

Oto jak najlepiej wykorzystać menu Jack In The Box: weź miseczkę Teriyaki z kurczaka bez ryżu, podwójnych warzyw i sosu. Zostanie ci mnóstwo kurczaków i gotowanych na parze brokułów i marchwi.

7

McDonald’s

obraz

McDonald’s

Bez kok, McDonald’s Pico Guacamole Sandwich z Artisan Grilled Chicken ma tylko osiem węglowodanów. Dostaniesz stek z grillowanego kurczaka, biały cheddar, sałatę, sos ranczo, pico de gallo i guacamole.

8

Carl’s Jr.

obraz

Carl’s Jr.

Według ekspertów Keto najlepsze mięso, jakie można zjeść, to wszystko, co jest karmione trawą. Carl’s Jr. używa karmionego trawą pasztecika z wolnym wybiegiem. Dostępne są wszystkie standardowe dodatki do burgerów – sałata, cebula, pomidor, marynaty i ser. Po prostu nie pytaj o bułkę, obvi.

9

Burger King

obraz

Burger King

Kanapka z grilla z kurczakiem Burger King może być posiłkiem jednoskładnikowym, jeśli zgubisz bułkę ziemniaczaną. To, co ci pozostało, jest całkiem proste – po prostu grillowany kurczak, sałata i pomidor – zapytaj więc, czy joint rzuci kilka dodatkowych zielonych na prowizoryczną sałatkę.

10

Pięciu gości

obraz

Getty ImagesGary Friedman

Najlepsza część o burgerach Five Guys to sposób, w jaki można je dostosować. Opuść bułkę i upiec wołowinę z warzywami: sałatą, piklami, pomidorami, grillowaną cebulą, grillowanymi grzybami i papryką.

11

Pret A Manger

obraz

Pret A Manger

Pret sprzedaje tę doniczkę “Jajko i szpinak” jako dobre źródło białka, ale jest też świetny do liczników węglowodanów. Wszystko składa się z dwóch twardo ugotowanych jajek na łóżku ze szpinaku – 14 gramów białka i 2 węglowodanów. Woop, woop!