Ktoś zbudował działającą restaurację sushi z legos i jest szalony

Japoński artysta znany jako Dr. Pei przesyła nasz umysł filmem z jego zwariowanej restauracji Lego sushi, którą zaprezentował Eater. Miniaturowa knajpka to nie tylko uroczy AF, ale tak naprawdę działa! Restauracja jest wyposażona w działający przenośnik taśmowy do transportu małych kawałków sushi i zaspokaja potrzeby swoich plastikowych, ale i głodnych klientów.

Oprócz regularnego, kochającego sushi Legosa, klientela w tej restauracji obejmuje kosmitów, armię żołnierzy mongolskich i ekipę filmową, która rejestruje wszystkie działania. Aha, i BB-8, droid z Gwiezdnych Wojen sprawia, że ​​kamea też powoduje, że surowa ryba jest ulubionym droidem.

Oczywiście restauracja jest w pełni wyposażona w nóż (i, uh, miecz samurajski) dzierżących kucharzy gotowych do podania kilku bułeczek i pełnej kelnerki.

Atmosfera jest wzmocniona przez niektóre kwiaty Lego i akwarium, ponieważ nic nie sprawia, że ​​czujesz się wspaniale w jedzeniu sushi, zupełnie jak oglądanie jakichś żywych ryb płynących wokół.

I na wszelki wypadek, gdyby ci Legos naprawdę potrzebowali skorzystać z toalety, doktor Pei włączył małą łazienkę Lego. To naprawdę wszystko w szczegółach.

Sprawdź wszystkie działania dla siebie: