KFC serwuje siedmioletni smażony ręcznik

kfc chicken bucket

Getty Images

To mogło wyglądać jak złoty, brązowy kawałek smażonego kurczaka, ale panierowany, smażony ręcznik Zdecydowanie nie liż dobrze na palec. Według Codzienna poczta, siedmioletni Oliver Hallam ukąsił posiłek KFC z Newcastle w Anglii, ale nie smakował jak smażony kurczak, który zamówił. Zamiast tego był twardy i niebieski.

Hallam i jego macocha Krystal Henderson szybko zdali sobie sprawę, że “kurczak”, o którym mowa, był w rzeczywistości niebieskim ręcznikiem, którego używa łańcuch do czyszczenia. “Mógłby mieć środek wybielający lub dezynfekujący … Czy ktoś wytarł na nim ręce, czy został użyty do wytrzebienia podłogi?” stwierdził Henderson.

Najgorsze jest to, że gdy Henderson wrócił do siedziby KFC, aby poinformować pracowników o tym, co się stało, nalegali, aby musiała zadzwonić na infolinię obsługi klienta. Centrala KFC w końcu wysłała list z przeprosinami do duetu. Fast food wspólne wyjaśnił, że niebieski ręcznik do czyszczenia, “musiał spadł niewidoczny do występu panierki.” Henderson i jej pasierb otrzymali zwrot pieniędzy i darmowy posiłek, jednak nie będą go używać w najbliższym czasie. “Oliver ma tylko 7 lat, ale dokładnie wie, co się dzieje, i nie chce znowu iść do KFC” – powiedział Henderson..

Co byś zrobił, gdybyś znalazł ręcznik w swoim jedzeniu?

Śledź Zoe na Twitterze.

Znajdź więcej wspaniałych treści na Delish:


Znajdź idealny przepis na naszej stronie głównej
Znajdź najnowsze wiadomości na temat żywności
Pobierz książkę kucharską, aby zapisać ulubione potrawy
Zarejestruj się, aby otrzymywać bezpłatne biuletyny
Sprawdź nas na Facebooku, Pinterest i Twitterze

ZWIĄZANE Z:

18 Boozowych receptur na lody, w które będziesz pijany

Przepisy, dzięki którym możesz przemyśleć tuńczyk

15 Rockin ‘Raspberry Desery

Добавить комментарий

*

71 − = 62