Brązowy ryż Kuskus: Gluten Free Fun

Myślę, że to był Costco, właściwie jestem pewien, że to był Costco, ale mam wyraźne wspomnienie bycia w jakimś kalifornijskim zaścianku około piętnastu lat temu, kiedy próbowałem kuskusem. To nie był pierwszy raz, kiedy spróbowałem kuskusa. Spędziłem pięć tygodni w Maroku w 1992 roku i zasadniczo żyłem z tego, więc byłem dobrze zaznajomiony z tym materiałem. To było jednak inne. Za jakimś podium stała kobieta z gorącym talerzem pełnym kuskusu. Śmiała się z kadzidełek w małe kubki Dixie i przekazywała je przechodniom. Wręczyła mi drogę i poinformowała mnie w najwolniejszy i najbardziej przemyślany sposób mówienia: “To jest kuskus, chodź … powiedz to, cous-cous, fajnie jest powiedzieć!”

To był dzień, w którym kuskus przekroczył całą jego utylitarną ziarnistą dobroć i stał się dla mnie po prostu zabawą (ok, jestem sarkastyczny). Ale prawdziwa zabawa w kuskusie jest prawdopodobnie fantastycznie łatwa do wykonania i niemożliwie trudna do zepsucia. W przeciwieństwie do ryżu, a nawet komosy ryżowej, kuskus jest dowodem idiotycznym i oczywiście zabawnym!

obraz

Lundberg prażony ryż brązowy Kuskus przenosi ziarno z tradycyjnej krainy pszenicy semoliny i przenosi je do tego popularnego obszaru bez glutenu. To zmiana, której nie oczekiwałbym, że będzie dobry, ale przeciwnie, jest. Wytwarzany z organicznego brązowego ryżu, zamiast zmielonej pszenicy, kuskus ten jest orzechowy, ząbkowany i puszysty, aby przejść do zwykłego starego kuskusu. Zwykłe, śródziemnomorskie curry, pikantne zioła i pieczony czosnek i oliwa z oliwek to odmiany, w których się pojawia. Zadzwoń do mnie nudne, ale myślę, że równina jest po prostu najlepsza. Inne odmiany są dobre lub zbyt dobre. Z tą równiną możesz zasmakować ryżu, np. Kuskus i dostosować smak do twoich potrzeb (odrobina kminku, cytryny i soli morskiej jest dobrym rozwiązaniem).

Kuskus Lundberg Organic Brown Rice jest dostępny w czterech odmianach (patrz wyżej), sprzedaje za 2,49 $ pudełko i jest sprzedawany w sklepach ze zdrową żywnością w całym kraju.

Добавить комментарий

*

85 − 79 =