5 rzeczy Ali Larter ma pozostać w kształcie “Varsity Blues”

Minęło 18 lat, odkąd aktorka Ali Larter podniosła szczęki Varsity Blues – i zobaczyć ją dzisiaj, możesz pomyśleć, że gromadzi fontannę młodości. Lub śpi w komorze kriogenicznej. Ale, dla autora książki kucharskiej i mamy dwójki dzieci, dbanie o kondycję polega na tym, że staramy się być zdrowi – i być w porządku z wystarczająco dobrą.

Ona wierzy w drugie śniadanie.

Larter nie spełnia standardowych rutynowych trzech posiłków. Zamiast tego woli jeść od 5 do 6 mniejszych posiłków. To kończy się wczesnym śniadaniem, poranną przekąską lub zielonym sokiem, małym lunchem, popołudniową przekąską i kolacją.

Ali Larter

Rachel Murray

Łamie każdą regułę, gdy przychodzi do jedzenia w czystości.

Po dwóch miesiącach nieprzerwanych podróży, wydarzeń i jedzenia poza domem, Larter chciała dać swojemu ciału spokój. “Naprawdę nie jadłem dobrze ani nie dbałem o siebie, więc musiałem uprościć sprawy” – powiedziała.

The Kuchnia Revelry autor rozpoczął Clean Program, wycinając alkohol, cukier i nabiał. 21-dniowy reżim obejmuje rozpoczęcie i zakończenie dnia z zatwierdzonymi planami koktajlami, a także suplementy i probiotyki oraz obfite, niskotłuszczowe obiady.

Zobacz ten post na Instagramie

Szczęśliwa niedziela! Jestem 6-ym dniem programu @clean i przeciągnąłem tyłek do gorącej jogi dziś rano. Bez alkoholu (brutalny dla mnie w witching hour, gdy mamy do czynienia z 2 littles), bez cukru, bez nabiał, ale nie mogę żyć bez mojej kofeiny. Do 2 filiżanek dziennie. Nie podążam za nią zbyt surowo, jak wtedy, gdy wczoraj wieczorem pochłonąłem ogromny kremowy bejsbol. 1 cheat dziennie, nie może przetrwać z tylko wstrząsnąć na obiad, ale ciesząc się wszystkie letnie warzywa i zboża. To była dzika para miesięcy i musiałem zacząć kochać moje ciało zamiast wyczerpywania go. To, co tak naprawdę odbieram, to to, że wszyscy robimy, co możemy. A nasz najlepszy jest cholernie dobry. #saveaglassofroseforme

Post udostępniony przez Ali Larter (@alilarter) na

Nie powinnaś mieć kofeiny, ale to jedna rzecz, której Larter nie mogła się poddać. “Zawsze zaczynam dzień od kawy” – powiedziała. “Dzieci budzą mnie, a ja idę na kawę z półtorej”.

Będzie jednak szczera – nie była w 100% zdyscyplinowana i nie ma nic przeciwko temu. “Prawdopodobnie złamałem każdą regułę na planie, ale nawet zrobienie tego w połowie było lepsze niż nic” – przyznała. “Nie straciłem żadnej wagi, ponieważ włożyłem tyle orzechów w moje wibracje i rzeczy, ale miło było dać odpocząć ciału”.

Ali Larter

Ray Tamarra

Przysięga na te przekąski w drodze.

Ilekroć Larter szaleje za drzwiami, w torebce wyrzuca jej poranne i późne popołudniowe przekąski. Jej występ? Zielony sok w godzinach porannych – “bez owoców w sobie, aby dać mi przyjemny zastrzyk energii” – i Hillshire Snacking Small Plates, AKA małe paczki z mięsem i serem, które są jak mini deska do wędliniania.

“To idealna równowaga słodkości i smaku”, powiedział Larter, który jest duży na paczce Apple Chardonnay.

Kiedy podjada się do domu, często łapie świeże wiśnie i maliny lub jabłko z masłem migdałowym.

Ali Larter

Facebook / Ali Larter

Ona ma około 10 minutowych obiadów.

Larter gotuje od dwóch do trzech razy w tygodniu, a kiedy to robi, stara się, aby była prosta – i bardzo szybka. “Uwielbiam robić przegrzebki z porami i grzybami” – powiedziała. “To naprawdę szybka kolacja, która spotyka się w pięć lub sześć minut zamiast godziny”.

Aktorka uwielbia też robić zupy, które może przechowywać w lodówce i podgrzewać na kolację, podając soczewicę na zwiędłym szpinaku i grillując steki.

Ali Larter

Tara Ziemba

Pracuje w cztery razy w tygodniu.

Ostateczną motywacją Larter do bicia siłowni jest myślenie o lunchu. Lub obiad. Lub happy hour. “Ćwiczę co najmniej cztery dni w tygodniu, by cieszyć się życiem, więc mogę gotować i cieszyć się wspaniałym jedzeniem z przyjaciółmi i rodziną” – powiedział Larter.

Robi mieszankę zajęć jogi Core Power, aby wzmocnić trening mięśni brzucha i obwodu. To ostatnie oznacza “dużo przysiadów i wyskoków, których nie lubię, ale robię to i tak” – powiedziała. Jeśli Larter się spóźni, opuści salę gimnastyczną i pobiegnie 30 minut.

“Moje treningi nie trwają długo, ale nawet jeśli nie mam zbyt wiele czasu, robię je” – powiedziała. “Po prostu idę na to.”

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

− 1 = 2