5 celebrytów z najłatwiejszymi treningami

obraz

Mark Sagliocco

Jeśli twój pomysł na dobry trening obejmuje chodzenie na siłownię, będziesz chciał sprawdzić, w jaki sposób te gwiazdy stają się sprawne przy minimalnym wysiłku – włączając w to najbardziej L.A. sposób na spalanie kalorii, o jakich kiedykolwiek słyszeliśmy..

obraz

Jon Kopaloff
Julia Roberts

Prawie 50-letnia aktorka ma ciało kogoś w połowie jej wieku, a ulubiony sposób pracy jej trenera nie wymaga nawet wkładania go na siłownię. Polega na ciężarkach o wadze pięciu funtów, aby ćwiczyć obwody i siłę. Nawet używanie najlżejszych hantli daje ci definicję i utrzymuje twoje tętno i metabolizm w górze.

KUP TERAZ: Hantle AmazonBasics z podstawką, 25 USD; Amazon.com

obraz

Ethan Miller
Carrie Underwood

Carrie Underwood nie zawsze robi to łatwo na siłowni, ale kiedy chce prostszego treningu, polega na metodzie zwanej Tabata. Treningi trwają tylko cztery minuty: Wybierasz jeden ruch i robisz to w 20-sekundowych seriach, a następnie 10-sekundowych okresach odpoczynku. Gwiazda country lubi łączyć kilka czterominutowych sesji, które są ukierunkowane na różne obszary ciała.

KUP TERAZ: Zegar interwałowy w siłowni i stoper, 23 USD; Amazon.com

obraz

Jason LaVeris
Kristin Cavallari

Odkąd została mamą, Cavallari wycięła długie treningi cardio i zamiast tego polega na zwarciu treningu siłowego z ruchami, które zdobyła od byłych osobistych trenerów. Łączy to również z większym skupieniem na zdrowym odżywianiu.

KUP TERAZ: CAP Barbell Enamel Coated Cast Iron Kettlebell, 30 USD; Amazon.com

obraz

Slaven Vlasic
Sophia Bush

Zrób to: preferowany przez Sophię Bush sposób spalania kalorii nie wymaga nawet ruchu. Jest jedną z wielu celebrytek L.A. (Selena Gomez i Emmanuelle Chriqui to także fani), którzy rezerwują “sesje potu” w Shape House, który nazywa się pierwszym i jedynym miejskim schronieniem. Leżysz w podgrzewanym śpiworze, który wykorzystuje ciepło podczerwone FAR, powiedział, aby pomóc Ci detoksykacji, schudnąć i rozjaśnić skórę. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu studia w Kalifornii, możesz nawet kupić swój własny kocyk.

KUP TERAZ: Gizmo Supply Digital kocioł dalekiego zasięgu, 400 USD; Amazon.com

obraz

Axelle / Bauer-Griffin
Jessica Biel

Kiedy chce się zmienić, Jessica Biel wychodzi na zewnątrz. Jej ulubiona rzecz nie wymaga obwodów ani żadnego sprzętu. Po prostu wędruje po wzgórzach Hollywood.

KUP TERAZ: Buty trekkingowe Merrell Siren Edge, 90 USD; Amazon.com

Добавить комментарий

*

9 + 1 =