3 powody, dla których nigdy nie powinno się jeść pikle

Kiedy byłem mały, jadłem absolutnie wszystko. Rodzice miażdżyli najdziwniejsze kombinacje jedzenia w mojej miseczce i szedłem do miasta, używając jednej ręki, żeby wsypywać jedzenie do gardła, a drugą malować nasze kuchenne ściany jak pijany Picasso z nadwagą. Ale lata moich rodziców, grających w ciągłą grę Fear Factor ze swoją dziką córeczką, nagle się skończyły, gdy trafiłem do gimnazjum. Wyglądało na to, że moje absurdalne nawyki żywieniowe (takie jak jedzenie zimnych hot-doga prosto z lodówki na śniadanie) zmieniły się drastycznie. Mój żelazny brzuch zniknął.

Nie wiadomo skąd, zacząłem nie lubić wielu potraw, które zwykłem jeść przez cały czas. Ale w szczególności było jedno jedzenie, naprawdę nienawidzę: pikle.

Powrót w dzień (twierdzą moi rodzice) Zużywałem marynaty z musztardą i wrzucałem je do keczupu i chrupałem. Teraz nie mogę nawet znieść ich widoku. Ten prawie mój strach torturował mnie przez gimnazjum i liceum. W porze lunchu moi najlepsi przyjaciele celowo kupują pikle, żeby zjeść tuż przede mną, ponieważ wiedzieli, że zapach i dźwięk dosłownie doprowadzą mnie do łez. Jednym z najgorszych momentów w moim życiu był czas, kiedy koleś podstępem nakłonił mnie do myślenia, że ​​chce się przytulić, kiedy naprawdę wyciągnął piklę z niczego i włożył ją prosto na mój policzek, który przylgnął do mnie jak magnes, oznaczało moją duszę. Płakałem.

Dlaczego więc jestem tak obrzydzony tymi ogórkami z piekła rodem??

Wyglądają jak pewna męska wyrostek

Bądźmy szczerzy, marynaty wyglądają jak pryszczo zielone penisy, które zostały po prostu zanurzone w occie i nazywane przekąską. Jestem pewien, że sklep z bajglami w pobliżu mojego domu rzeczywiście sprzedaje repliki penisa Hulka.

One pachną okropnie

Tknięty smród marynarki wypala dziurę w moich nozdrzach. Pachną jak ten dziwny chłopiec w szkole średniej, który nigdy nie nosił dezodorantu w klasie gimnastycznej. Czy coś przypomina zapach warzyw? Raczej przytulam się do skunksa, a potem mam pikle w odległości pięciu cali od mojego nosa, przynajmniej skunksy są trochę urocze.

Sound People Make When Eating Pickles to bunt

Każdy ma swoją własną małą wersję tego, jak je zjeść, ale wszystkie są prawie takie same. Chwytają marynatę w dłoń, chrupią ją, a następnie zasysają cały sok z ogórka, który się obraca. Crunch, slurp … wymioty. Absolutnie nie mogę tego znieść. Jedzenie nie powinno być tak chrupiące i takie niechlujne. Ludzie pozwalali sokom spływać po podbródku i nadgarstkach, a po skończeniu siedzą uśmiechając się z satysfakcją w siniakach. Nie, dziękuję.

Żartuję z rodzicami przez cały czas, że oni są winni tej dziwacznej odrazy, jaką mam z ogórków. Może gdyby nie karmiły mnie jak ludzkie wywózki śmieci jako dziecko, sprawy wyglądałyby inaczej, ale to wszystko już przeszłość. Nadal uważam, że skończyłem w połowie dobrze.

Ameryka będzie nadal kochać marynaty, a ludzie będą nadal myśleć, że jestem świetną robotą, kiedy widzą, jak biegam po kolacji, gdy zapomnę poprosić o brak pikle na moim burgeru. Tak właśnie musi być. Może któregoś dnia będę mógł spędzać czas z moimi przyjaciółmi, gdy będą chrupać i sapać, ale do tej pory nie mam nic przeciwko temu, że wciąż jestem tą dziwną dziewczyną w kącie, która wygląda jakby miała zamiar rzucić się na siebie..

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

72 + = 78