3 Halloween Starbucks Secret Drinks Drinks musisz spróbować jak najszybciej

Starbucks naprawdę wie, jak zachować napoje sezonowe. Nie tylko masz cały sezon, by cieszyć się wieloma lalkami z przyprawami dyniowymi, ale możesz zatopić zęby w tematycznym Vampire Frappuccino z okazji Halloween, który wprowadzono w tym tygodniu w sieci w Wielkiej Brytanii, Singapurze i Norwegii. i Szwecja. Niestety dla osób z USA, Starbucks jeszcze nie ogłosił nowej mikstury na cześć tego święta (choć pojawiły się pogłoski, że wkrótce wydano Zombie Frappuccino). Zamiast czekać na oficjalny drink firmy – i, oczywiście, takie czekanie może być daremne – zdecydujemy się na kilka upiornych potraw z menu, które są tak samo wartościowe.

Franken Frappuccino

obraz

Danielle Jackson / Delish

Franken Frappuccino, o ile nie potrafisz już powiedzieć po imieniu, pochodzi od potwora z Frankenstein. Wspaniałą rzeczą w Frappie jest to, że na dodatek jest dość łatwe do zamówienia, w rzeczywistości jest całkiem smaczne, a to prawie jak jedzenie lodów miętowo-czekoladowych. Dowiedzieliśmy się o tym poprzez Starbucks Secret Menu.

Jak zamówić: Poproś o frappuccino z zielonej herbaty za pomocą jednej pompy syropu miętowego, sosu z białej czekolady i chipsów java. Zrób to z bitą śmietaną i mokrą maczugą.

Brudny wilkołak

obraz

Danielle Jackson / Delish

Patrząc na Brudnego Wilkołaka, niekoniecznie będziesz w stanie powiedzieć, że to ma być przedmiot na Halloween, ponieważ oczywiście nie wygląda jak wilkołak. Kreacja Bustle’a wymaga dwóch ujęć espresso, co oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz się budzić i wyć w księżycu przez całą noc. Powiedział, że jeśli nie jesteś miłośnikiem kawy, możesz go pominąć.

Jak zamówić: Poprosić o Chai Frappuccino i dodać dwie porcje espresso i jedną pompkę syropu cynamonowego dulce z bitą śmietaną i cynamonem.

Wired Zombie

obraz

Danielle Jackson / Delish

The Wired Zombie to świetny sposób na zmianę sytuacji dla każdego, kto nie jest w nastroju, by obniżyć zamrożony napój. Po prostu pamiętaj, że chociaż smakuje tak pysznie, jak każdy inny owocowy orzeźwiający napój, napój nie wygląda na super apetyczny – choć biorąc pod uwagę jego nazwę, to pewnie chodzi o to. (Menu tajne H / T Starbucks dla tego.)

Jak zamówić: Poproś o odświeżacz Strawberry Acai lub Cool Lime, w zależności od tego, co lubisz. Następnie dodaj lekką lemoniadę, jedną gałkę w proszku matcha (dwie miarki na drinki grande, trzy dla venti), klasyczny syrop (1/2 pompy na wysokość, jeden na grande i 1 1/2 na venti) i syrop malinowy.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.