12 rzeczy, które musisz wiedzieć przed zakupami w Meijer

Meijer

Flickr Creative Commons / Mike Kalasnik

Gdy lista rzeczy do zrobienia wydaje się mila, supermarkety typu “wszystko w jednym” mogą być poważnym ratunkiem dla życia – a ta środkowo-zachodnia sieć sklepów spożywczych jest regionalnym faworytem od lat trzydziestych z tego właśnie powodu. Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim załadujesz swój koszyk, w tym, jak uzyskać najlepszą ofertę, i jak superkobiety Meijer dają Walmartowi szansę na swoje pieniądze.

Meijer canned foods

Facebook / Meijer
Zaczęło się od rodzinnego biznesu w 1934 roku.

Holenderski imigrant Hendrik Meijer pracował jako miejscowy fryzjer, zanim wszedł do sklepu spożywczego podczas Wielkiego Kryzysu. Zatrudnił swojego 14-letniego syna, Frederika, jako pierwszego pracownika w sklepie Greenville, a firma była prowadzona przez rodzinę od tego czasu – wnukami Hendrika Hanka i Douga są obecni współprzewodniczący.

Meijer

Facebook / Meijer
Sieć opiera się na Środkowym Zachodzie.

Markowe sklepy są oparte na Grand Rapids, MI, ale możesz znaleźć 230 supercenterów w całym stanie Great Lake, a także w Ohio, Indianie, Illinois, Kentucky i Wisconsin. Łańcuch ma oko na Minneapolis-St. Paul next area.

Meijer grocery aisles

Meijer
Meijer był pionierem koncepcji supercenter.

Po spędzeniu czasu na poznawaniu trendów w branży spożywczej Hendrik Meijer postanowił sprawdzić sukces “supercentrum”, w którym nakładają się zakupy spożywcze i zakupy w sklepie. Samoobsługowe zakupy, w których klienci kupili własne wózki na zakupy, były wówczas niespotykane.

Meijer

Facebook / Meijer
Pierwotnie miał inną nazwę.

Przez około 30 lat sklepy Hendrika Meijera nosiły nazwę Thrifty Acres i były znane z małego holenderskiego symbolu chłopca z przodu, dopóki nie zostały przemianowane na nazwisko rodziny w roku 1986. Jednak “wartościowe” cechy Meijera pozostały – kupujący uwielbiali to, zszywki, takie jak ocet na półkach.

Meijer produce

Facebook / Meijer
Sklepy prawie nigdy się nie zamykają.

Meijer jest otwarty 24 godziny, 364 dni w roku – jedyny czas, w którym łańcuch zamyka swoje drzwi, o godzinie 19.00. w Wigilię i szybko otwiera się ponownie 26 grudnia.

Meijer pharmacy

Facebook / Meijer
To o wiele więcej niż sklep spożywczy.

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż tylko składników na kolację, to jest twoje miejsce. Lokalizacje Meijer często mają w pełni funkcjonujące apteki – które zapewniają bezpłatne antybiotyki i witaminy w okresie prenatalnym – stacje benzynowe i sklepy convenience, wszystkie w tej samej lokalizacji.

Meijer

Flicker Creative Commons / Todd van Hoosear
Mogą mieć nogę na Walmarcie.

W latach 90. sklepy Meijer stanęły w obliczu ostrej konkurencji ze strony łańcucha cen rollin, ale kupujący, którzy stali przy lokalnej sieci, twierdzili, że zawsze miał lepszy wybór produktów. Dziś nadal można załadować na wiele różnych owoców i warzyw.

Meijer bakery

Facebook / Meijer
Jest tu epicka sekcja piekarnicza.

Upewnij się, że zajrzałeś do działu wypieków w sklepie – znajdziesz tu coś więcej niż krojonego chleba. Świeżo upieczone bochenki, bułeczki i wypieki są na półkach, a klienci mogą składać zamówienia na ciasta charakterystyczne i tematyczne, a nawet na specjalne słodycze..

Meijer

Facebook / Meijer
Możesz szkodzić poważnym rabatom.

Jeśli jesteś zwykłym klientem, zapisz się do programu mPerks firmy Meijer – kupony cyfrowe pozwolą Ci zaoszczędzić znaczne kwoty na żywności, produktach, mięsie i nabiału. Członkowie mogą również otrzymywać comiesięczne spersonalizowane oferty w zależności od ich zwyczajów zakupowych – np. Kupon o wartości 10 USD, 5 procent zniżki od całkowitego rachunku lub dyskontowanego gazu.

wygaśnięcie date

Ale pamiętaj, aby sprawdzić daty wygaśnięcia.

Jeden z użytkowników Reddita i były pracownik Meijer twierdzi, że artykuły spożywcze, które są bliskie wygaśnięcia, często są redukowane – nawet 50 procent zniżki, jeśli wygasa w ciągu miesiąca. Może to oznaczać wspaniałe okazje na produkty takie jak kubki K, ale nie zapomnij sprawdzić daty przedmiotów, które mogą zepsuć lub trwać dłużej..

Meijer

Meijer
Będą nawet honorować kupony konkurencji.

Jeśli znajdziesz kupon w innym miejscu, przynieś go Meijerowi i prawdopodobnie otrzymasz zniżkę. Pracownicy mają oko na kupony konkurencji, aby upewnić się, że są w stanie dopasować ceny, więc przyjmą kupony z innych sklepów, a nawet wystawią “kontrole deszczu”, jeśli przedmiot sprzedaży, którego szukasz, jest niedostępny. Tylko nie zapomnij, że wygasają w ciągu 30 dni.

obraz

Reddit / imaterribledoctor
Nie wychodź bez wizyty w Sandy.

Każdy sklep ma jedną z tych mechanicznych przejażdżek konnych, a dorośli, którzy robili tu zakupy z rodzicami jako młodzi, zapewne dobrze zapamiętali Sandy. Przejażdżka będzie kosztować tylko pensa, więc siodła się!

Добавить комментарий

*

1 + 8 =