11 Times Beyoncé Zrobione jedzenie wygląda seksownie jak piekło

Beyoncé jest królową włosów, tańczących na obcasach i zrzucających platynowe albumy – a nawet znalazła się pod ostrzałem za wlewanie drogiego szampana do wanny. (Stunt był materiałem z jej teledysku do “Feeling Myself”, współpraca z Nicki Minaj.) Chociaż niekoniecznie akceptujemy marnowanie szampana, Bey pozostaje *** Bezbłędny i – o ile nam wiadomo – może robić to, co chce. Poza tym to nie pierwszy raz, kiedy flirtuje z jedzeniem: miała dużo więcej – i znacznie chłodniejszych chwil – z alkoholem i kęsem. Spójrz na nasze ulubione czasy Yoncé popijał napoje na lodzie i jedząc ciasto przy funtach:

Akcesoria do jej ulubionych przypraw.

obraz
GIPHY

Wszyscy miłośnicy gorącego sosu skłonili się do królowej po tym, jak przyznała się do noszenia “gorącego sosu w torebce” poprzez swój najnowszy singiel “Formation”. Nie zapominajmy też o jej błyskotliwej referencji Red Lobster.

Chompin na hamburgerach z jej towarzyszką divą, Nicki.

obraz

Wideo do “Feeling Myself” zawiera również ujęcia duetu wylegującego się na basenach i używające ich włosów jako wąsów. Zasadniczo materiał najlepszego przyjaciela.

Kopanie w miodokardę ze stacji benzynowej.

obraz

Przeciwna Lady Gaga w “Telephone” Beyoncé pozwala sobie na jedną z tych lepkich, pakowanych przysmaków (i przywraca zalew wspomnień z dzieciństwa z Little Debbie).

Tworzenie kubków solo wygląda elegancko.

obraz

W filmie “7/11” kołysze męskie majtki, ozdobioną lamówką bluzę, a każda impreza w college’u idzie do.

Obijanie Slurpee.

obraz

7-Eleven ma rację.

Gotowanie śniadania w przyczepie.

obraz

Ubrana tylko w czołg z potarganymi włosami na “We Like to Party”, to tak, jakby Bey tak właściwie Obudziłem się w ten sposób. Nie jesteśmy pewni, co jest na patelni, ale czasem chodzi o prezentację.

Polerowanie brudnego martini jak szef.

obraz

Opowiada o swoim niegodnym beau w tematyce z lat 60. “Dlaczego mnie nie kochasz?” a następnie wypija drinka – podczas gdy tusz do rzęs elegancko spływa po jej policzkach.

Popijając kawę taką, jaką jest HBIC.

obraz

Właściwie to nie jest kawa czy herbata. To czysty sass.

Taniec w gigantycznym zamachu na szampana.

obraz

Tak jak ty.

Udowodnienie gumy balonowej nie jest dziecinną grą.

obraz

“Crazy in Love” jest ikoną z wielu powodów, a bańka z Bey jest zdecydowanie jedną z nich.

Świętujemy z posypką.

obraz

Po subtelnym wydaniu jej tajnego albumu z nazwiskami, który praktycznie zakrył internet w grudniu 2013 r., Królowa B świętowała z cupcakes udekorowanymi wyglądem okładki.

Mówiąc najprościej, B jest przeklęty. I ona to wie.

obraz

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

9 + 1 =