Oto ten epicki tort na Święto Dziękczynienia

Zapomnij o Turduckens i Cherpumples – najnowszym supernowoczesnym daniu z Frankensteina w Turcji jest cały posiłek … w formie ciasta. Bree Miller z Bree’s Cakes, piekarni z Los Angeles, przełamała Internet (i sprawiła, że ​​Chrissy Teigen straciła swoją reputację) w zeszłym roku, kiedy stworzył smażonego kurczaka i ciasto z tłuczonym ziemniakiem. Oczywiście zwróciliśmy się do niej z misją: Stwórz jeszcze bardziej dziką konfekcję opartą wyłącznie na klasykach z okazji Święta Dziękczynienia.

W ciągu kilku godzin Miller wrócił z pewnym pomysłem na warstwy projektowe chleba kukurydzianego, farszu i zapiekanki ze słodkich ziemniaków, oszronione i posypane tłuczonymi ziemniakami. Ale była rozdarta na topperie. “Musiał to być jakiś rodzaj białka, ale nie byłam pewna, czy powinnam pójść z kawałkami indyka, skrzydłem z indyka, czy nawet prażoną, kukurydzianą kury, która wyglądałaby jak mały indyk na wierzchu ciasta”. Miller mówi.

obraz

Wyszła z ostateczną opcją, która wyraźnie odbiła się z ludźmi: w ciągu pięciu minut od zamieszczenia zdjęcia tortu na Instagramie, asystent gry nazwał ją – raper chciał trzech ciastek, aby w tym roku serwowały obiad w Święto Dziękczynienia.

“Był tak wiernym klientem i dobrym przyjacielem” – mówi Miller. Raper znalazł ją po raz pierwszy, gdy miała 300 obserwujących na Instagramie – jego asystent zapytał ją, czy mogłaby zrobić swój tort urodzinowy (legitymację bez indyków) kilka lat temu. Bree’s Cakes była wtedy tylko jej pobocznym biznesem, ale po upieczeniu ciasta – i wywołaniu okrzyku na swoim Instagramie – obudziła się następnego ranka dla ponad 6000 obserwujących i postanowiła podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin.

“Nikt tak naprawdę nie robił pikantnych ciastek, kiedy zaczynałem … Niektórzy ludzie mówili:” Eww, smażony kurczak na torcie? “

W tym czasie tylko paradowała w tradycyjnych deserach. Jednak nieco ponad rok temu, na sugestię przyjaciela, postanowiła zrobić ukłucie w pikantnych ciastach. Przyniosła ją pierwsza, chleb kukurydziany, tłuczone ziemniaki i pieczone kurczaki, do rodzinnego wielkanocnego pączka. “Na początku miał mieszane emocje” – mówi Miller. “Niektórzy ludzie byli jak:” Eww, smażony kurczak na torcie? “” Ale jej zwolennicy na Instagramie nie mogli się zdobyć – w tym The Game, który miał natychmiastową obsesję. Zaczął je regularnie zamawiać, zabierając do studia nagrań i dzieląc się nimi z przyjaciółmi. Wkrótce Kevin Hart i Teigen również złożyli zamówienia (Teigen zażądała nawet wersji babeczki na jej baby shower).

“Ludzie dostają to teraz i naprawdę się w to wplątali”, mówi. “Oni są jak” to Święto Dziękczynienia w torcie! Masz wszystkie swoje boki, twój “indyk” na górze – ma wszystko! “

Mimo wszystko istnieje jednak wada. Oznacza to, że Miller gotuje całą kolację z okazji Święta Dziękczynienia za każde zamówienie, które może być wyczerpujące. “Zbudowanie tortu nie zajmuje dużo czasu – ale przygotowanie się i zrobienie każdego dania, które się w nim znajdzie, może zająć kilka godzin”, przyznaje. “Ale reakcja, jaką robi, jest tego warta.”

W końcu nie codziennie robisz potrawę, więc nie można się oprzeć celebrytom. A jeśli chodzi o to, w jaki sposób zdobędzie to ciasto w przyszłym roku, cóż, Miller zachowuje otwarte opcje.

“Nie lubię się ograniczać”, mówi. “Wszystko jest możliwe.”

Śledź Delish na Instagramie.