Christmas Paper Crafts

Malutki gifts tucked inside paper cones, each with its own handcrafted gift tag attached, fill a woven basket to overflowing and await parceling out to friends and family. Learn here how to craft these easy projects yourself. All can be done in a weekend.

Susan Gentry McWhinney
Udekoruj swój dom, stół, drzewo i prezenty, korzystając z asortymentu ręcznie wykonanych papierowych projektów.

Malutki gifts tucked inside paper cones, each with its own handcrafted gift tag attached, fill a woven basket to overflowing and await parceling out to friends and family. Learn here how to craft these easy projects yourself. All can be done in a weekend.

Susan Gentry McWhinney
Wakacyjne rzemiosło papierowe

Małe prezenty schowane w papierowych stożkach, z których każdy ma swój własny, ręcznie robiony przywieszek z prezentami, wypełniają pleciony koszyk, aby się przepełnić i czekają na dostarczenie do przyjaciół i rodziny. Dowiedz się tutaj, jak samodzielnie tworzyć te łatwe projekty. Wszystko można zrobić w weekend.

Z just some paper, scissors, and a few simple decorative touches, you can fill your home with festive handmade crafts that are perfect for the holidays. From scallop-edged gift tags to whimsical baking-cup Christmas trees to ribbon-trimmed cake stands and chair-back menu holders, these crafts are easy to make -- and can be reused and enjoyed year after year. Best of all, any or all of these projects can be completed in one weekend. <br/>LISTA DOSTAW: Poniżej znajduje się pełna lista wszystkich materiałów i narzędzi wymaganych do wykonania wszystkich projektów w tym pokazie slajdów. Dobrym źródłem dla większości wymienionych przedmiotów jest 800-MICHAELS. </p><p> -Pokryte folią blaty z ciasta pokrytego folią <br/>-5-calowe dyski ze styropianu <br/>-Deska do ciasta o ostrołukowych krawędziach <br/>-filiżanki do pieczenia <br/>-ciężki papier w kolorze kremowym <br/>-satynowa wstążka <br/>-wstępnie przygotowane resztki tapet <br/>-pocztówki w stylu vintage <br/>-karton <br/>-dwa tuziny cekinowych szpilek <br/>-płatki miki <br/>-drewniany dysk <br/>-lollipop stick <br/>-urządzenia do czyszczenia rur typu świecidełko <br/>-brokat <br/>-sieczka <br/>-klej w sztyfcie <br/>-klej w sprayu <br/>-pistolet na gorący klej <br/>-nożyczki <br/>-dekoracyjne nożyczki <br/>-Dziurkacz 1/4 ” <br/>-owalny dziurkacz <br/>-drill “title =” Ustawienie świątecznego stołu ”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/320×320/54f9d4271f440_-_clv1203sim019-xlg.jpg?resize=480:*”<br/>/></picture><p></span></p><div class= Susan Gentry McWhinney

Ustawienie świątecznego stołu

Wystarczy papier, nożyczki i kilka prostych ozdobnych elementów, aby wypełnić swój dom świątecznymi rękodziełami, które są idealne na święta. Od ozdób choinkowych w kształcie muszelek do fantazyjnych choinek do choinek po przycięte wstążki stojaki na ciasta i uchwyty na fotele, te rzemiosła są łatwe do zrobienia – i mogą być ponownie używane i cieszą się rok po roku. Co najlepsze, wszystkie lub wszystkie z tych projektów można ukończyć w jeden weekend.
LISTA DOSTAW: Poniżej znajduje się pełna lista wszystkich materiałów i narzędzi wymaganych do wykonania wszystkich projektów w tym pokazie slajdów. Dobrym źródłem dla większości wymienionych przedmiotów jest 800-MICHAELS.

-Pokryte folią blaty z ciasta pokrytego folią
-5-calowe dyski ze styropianu
-Deska do ciasta o ostrołukowych krawędziach
-filiżanki do pieczenia
-ciężki papier w kolorze kremowym
-satynowa wstążka
-wstępnie przygotowane resztki tapet
-pocztówki w stylu vintage
-karton
-dwa tuziny cekinowych szpilek
-płatki miki
-drewniany dysk
-lollipop stick
-urządzenia do czyszczenia rur typu świecidełko
-brokat
-sieczka
-klej w sztyfcie
-klej w sprayu
-pistolet na gorący klej
-nożyczki
-dekoracyjne nożyczki
-Dziurkacz 1/4 ”
-owalny dziurkacz
-wiercić

Добавить комментарий

*

61 + = 63