Martha Stewart vs. Kris Jenner: Czyj ser Mac N ‘jest lepszy?

Kris Jenner twierdzi, że makaroni i sery Kim są najlepsze. To danie, które gwiazda selfie serwuje na comiesięcznych imprezach tanecznych jej matki. Sound Krazy? Przeczytaj sam w książce kucharskiej Krisa, In The Kitchen With Kris: Kollection of Kardashian-Jenner Family Favorites. Kris udostępnia tę informację na tej samej stronie, co “Kim’s Super Cheesy Macaroni and Cheese”, co nie jest mylące z receptą jej córki. “Jestem dumny z tego, że moja rodzina kocha to tak samo jak Kim” – mówi Jenner.

Żeby było jasne, nie twierdzi, że jest najlepsza na świecie. (Pamiętaj, to jest Kima.) I z pewnością nie szukała wołowiny z Marthą (w przeciwieństwie do Chrissy Tiegan, która twierdziła, że ​​jej pieczony kurczak był lepszy niż Ina). To uderzenie miało miejsce, ponieważ chcieliśmy poznać sposób, w jaki przepis SIX-sera Kris podszedł do sprawdzonego i prawdziwego klasyka. Byłem sceptyczny, co najmniej.

Przeszukaj internet pod kątem “doskonałego makaronu i sera”, a przepis Marthy będzie jednym z pierwszych, które się pojawią. Niezliczone strony z jedzeniem i blogi przeklinają, że to jest najlepsze. Parzysty The New York Times wyraził aprobatę. Receptura Krisa Jennera nie jest tak znana. Większość ludzi nie wie, że słynna mama ma książkę kucharską. Oto jak powstało przeciwko Marty.

Kris v Martha Mac & Cheese

John Komar

PRZEPIS KRISÓW

Kris wzywa Velveeta, Gruyère, cheddar, mozzarella, ser kozi i Parmezan – szokująca liczba serów, których żadna receptura Delish nie zawarła w jednym naczyniu. Myślałem, że smaki będą się kolidować, ale tak się nie stało. Jest tylko jedna czwarta kubka większości z nich. Mój problem dotyczył nie tyle smaku, co niedogodności i kosztów zakupu sześciu rodzajów sera. Zwłaszcza kiedy Velveeta była tak przytłaczająca. Kris mówi, że możesz pominąć trzy z nich i po prostu użyć Velveeta, Cheddar i Gruyère, które zdecydowanie polecam.

Również w przepisie Krisa jest starta cebula, proszek musztardowy i liść laurowy. Co do czego? Wszyscy oni gotują się w bechamelu, zanim ser się rozejdzie. To tam zespół Delishów był najbardziej podzielony. Liść laurowy nadał macowi zdecydowany smak. W połączeniu z przetworzonym serem nie byłem fanem, ale zszokowany odkryłem, że większość ludzi.

Kris Jenner Mac & Cheese

John Komar

Przepis MARTHA

Jeśli szukasz klasycznego mac, to jest to. Istnieją dwa rodzaje serów: ostry biały cheddar i Gruyère (lub Pecorino Romano, jeśli wolisz), w wyniku czego powstaje bardzo tradycyjny sos. Po wypróbowaniu Krisa wiele osób uznało sos Marthy za nudny. Chociaż jest tylko jedna ćwiartka łyżeczki gałki muszkatołowej, jeden tester smaku stwierdził, że jest przytłaczająca.

Nakładanie chleba jest tym, co odróżnia mac Marty od innych. Zamiast bułki tartej, Marta rozdrabnia kawałki “dobrego” białego chleba i rzuca je z roztopionym masłem przed pieczeniem na wierzchu mac. Zespół Delish był podzielony na to, jak się czuli. Połowa lubiła podobny do groszku dodatek, inni stwierdzili, że jest dziwnie teksturowo w stosunku do kremowego makaronu.

Martha Mac & Cheese

John Komar

WERDYKT

Kris wygrywa! Ale nie przez osuwisko. Ponieważ sam głosowałem za Marthą, zapytałem kolegów, dlaczego wybrali Krisa. Oto, co mieli do powiedzenia.

“Myślałem, że to mniej intensywne, przypomina mi ekskluzywne niebieskie pudełko z macem i serem”. – Joanna Saltz, dyrektor witryny.

“Ma o wiele więcej smaku, a Martha smakuje jak soppy”. – Rheanna O’Neil Bellomo, redaktor wiadomości i Resident Mac i Cheese Hater

“Kris miał więcej głębi smaku … Czułem smak czosnku lub cebuli”. – Hannah Doolin, wydawca

“Łagodna ostra krawędź sprawiła, że ​​stał się dla mnie zwycięzcą.” Phillip Swift, starszy producent wideo

PIN IT FOR FOR LATER:

obraz

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

4 + 1 =